fbpx

Wszystko o nas

 

SP!RE jest domem mediowym wyspecjalizowanym w kampaniach outdoor i digital. Spółka SP!RE zajmuje się doborem i wynajmem nośników reklamowych outdoor.


STRATEGIA OMNICHANNEL
& REKLAMA OOH

NASZA MARKA i WARTOŚCI
SP!RE MEDIA skuteczna reklama zewnętrzna

Obecnie narzędzia marketingu umożliwiają integrację komunikacji online i offline. Zajmujemy się zwiększaniem dotarcia do klienta, marketingiem i reklamą. Odbiorcami naszych usług są Firmy. Mamy świadomość, że najskuteczniejsze są działania wielokanałowe, dlatego tak działamy. Kluczowe narzędzia to OOH (out of home), DOOH (digital out of home), DIGITAL, METRO - KAMPANIE OMNICHANNEL (wielokanałowe).
SPIRE to inicjatywa nagrodzona za podejście do marketingu w projekcie Biznes w Kobiecych Rękach - Sieci Przedsiębiorczych Kobiet (SPK). Wygrana jest potwierdzeniem nadążania za trendami rynkowymi i kreowania ich. Networking Sieci to cenne zaplecze pozwalające na kompleksową realizację założeń związanych z rozwojem oferty dedykowanej przez SP!RE.

KOMPETENCJE

SP!RE reprezentują osoby z doświadczeniem biznesowym wyniesionym z korporacji. Pozwala to na kompleksową, bezpieczną i profesjonalną obsługę klientów w obszarze wdrażania innowacji związanych z marketingiem i technologią.

SKUTECZNOŚĆ

Kluczowa w biznesie skuteczność jest zagwarantowana dzięki doświadczeniu w branży, kompetencjom i wiedzy.

WIN-WIN

Jesteśmy partnerem biznesowym z intencją zrobienia interesu korzystnego dla obu stron.